Serwis

Firma TECHSAN posiada dobrze przygotowaną i doświadczoną kadrę przygotowaną do świadczenia usług serwisowych w zakresie serwisu pomp najważniejszych marek polskich i zagranicznych producentów.

Dzięki posiadanej, wieloletniej autoryzacji koncernu Xylem, jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie urządzenia i części zamienne tego koncernu w konkurencyjnych cenach. 

Nasi serwisanci są przeszkoleni do dokonywania napraw i przeglądów gwarancyjnych w zakresie małych, średnich i dużych pomp zatapialnych i mieszadeł.

W niektórch przypadkach posiadamy możliwości nieodpłatnego wynajęcia zamiennych urządzeń na czas wykonywanej naprawy.

Analizy uszkodzenia dostarczonej pompy lub mieszadła, a w konsekwencji typowanie części zamiennych do wymiany, wykonujemy bezpłatnie.

Istnieje również możliwość zawarcia kontraktów serwisowych umożliwiających dokonywanie regularnych przeglądów danego urządzenia lub urządzeń w ustalonym okresie czasu. Pozwala to na przedłużenie cyklu życia produktu i lepsze zabezpieczenie przed przykrymi niespodziankami.

W przypadku zainteresowania wykonaniem przeglądu lub remontu pompy lub mieszadła prosimy o kontakt z przygotowaną wcześniej informacją na temat marki i modelu urządzenia. Pozwoli to na znaczne skrócenie czasu wyceny naprawy lub dostawy części zamiennych.

Serwisujemy urządzenia zatapialne wszystkich wiodących producentów, tj. Flygt, Lowara, ABS, Metalchem, Grundfos, KSB, Metalchem, LFP i wielu innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisu i wynajmu pomp i mieszadeł. Gwarantujemy fachową i szybką obsługę oraz najwyższą jakoś wykonywanych usług.

Wychodzimy z założenia, że każdy projekt, zarówno mały jak i duży, wymaga indywidualnego podejścia, elastyczności i… ciekawości.
Dzięki niej, pomimo upływu lat, nasza praca wciąż sprawia nam wiele satysfakcji.
Zachęcamy do współpracy z nami!

Zespół, ZTS TECHSAN